KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609547

nr 1460 9547

Ingrid Ahlin (1923-2013), Stilleben, tillskriven. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 april 2022
kl 18:47:46